Moderátori

Boris a Zuzka

...sú s nami od prvého ročníka. Keďže sa v tom čase obaja venovali lezeniu a od dobrodružstva na lane to mali len krôčik k dobrodružstvám na filmovom plátne, ocitli sa spolu na pódiu nášho festivalu.

A ako to s nimi a lezením vyzerá v súčasnosti?

Zuzka je dnes mamička na plný úväzok a príležitostí na lezenie má momentálne pomenej. Lezenie však zostalo jej srdcovkou a už teraz sa teší, ako na domácu Skalku vezme aj svoje deti.

Boris, známy pod prezývkou „Valihora“, športovec dušou i telom, je trénerom a autorom mnohých videí a článkov z oblasti fitness. Lezeniu sa už aktívne nevenuje, hoci sily má na rozdávanie.

Radka

Radka sa v roli moderátorky predstaví po prvý raz. V klube Lúč sa vám bude prihovárať od piatkového večera, dovtedy ju zastúpi lezkyňa, umelkyňa a festivalová fotoporotkyňa Zuzňa.

Radka má z trojice hlavných moderátorov k horolezectvu najbližšie. Lezeniu sa venuje vo svojom voľnom čase, okrem toho je aj členkou dobrovoľnej horskej služby a inštruktorkou lezenia na umelých stenách.

Všetkým našim moderátorom držíme palce! Boris a Zuzka sú ostrieľaná dvojka, Radka pôjde sólo, ale sme si istí, že aj ona to zvládne.